Громадяни Нідерландів на референдумі не підтримали Асоціацію Україна-ЄС
Громадяни Нідерландів на референдумі не підтримали Асоціацію Україна-ЄС

Результати референдуму в Нідерландах матимуть погані наслідки для подальшої євроінтеграції України. Зовнішньополітична діяльність – це компетенція президента Петра Порошенка, і це тотальний провал на зовнішньополітичному фронті. Так само в цьому провалі є провина Кабміну та парламенту. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив політолог Ігор Хсів.

За словами експерта, результати референдуму щодо Асоціації Україна-ЄС є об’єктивною та заслуженою оцінкою дій нашої влади.

Політолог Ігор Хсів
Політолог Ігор Хсів

«Ці результати були абсолютно передбачуваними. Це об’єктивна реакція Заходу на те, що відбувається в Україні після Майдану за ці два роки. Європа остаточно зрозуміла, що українська влада замість того, аби очолити боротьбу з корупцією, сама очолила корупцію в державі», – зауважив Хсів.

На думку політолога, негативні результати референдуму в Нідерландах показали абсурдність створення Міністерства інформаційної політики неефективність дій його керівництва.

«Це цілковитий провал інформаційної політики. Вже стає зрозумілим, що це міністерство було створено з метою саботажу. В протистоянні російській інформаційній війні міністерство нічого не зробило і не збирається робити», – наголосив він.

Експерт також додав, що необхідно робити висновки із дій чинної влади.

«Справа не лише в усуненні Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра, як нам каже президентська команда. Доки не буде перезавантажена уся влада, включно з президентською, реальних змін і реформ в Україні не буде. Це, власне, засвідчили результати референдуму. Захід більше не вірить жодному слову цієї влади», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, згідно з попереднім підрахунком результатів референдуму щодо Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, «за» проголосували – 38,1% голландців, «проти» – 61,1%. Офіційні дані має оголосити Виборча рада Нідерландів 12 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ