Starbucks
Наразі у Нью-Йорку налічується 94 кав’ярні Starbucks

У Нью-Йорку відкриють найбільшу в світі кав’ярню Starbucks у 2018 році. Заклад буде орієнтований на заможних клієнтів і розташується в офісній будівлі на перетині 61-ї вулиці і 9-го авеню. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Інтер’єр, який власники мережі назвали «кава як театр», розробить компанія Seattle Roastery. Тут також розташується відкритий для відвідувачів цех обсмажування кавових зерен, де клієнти зможуть спілкуватися з баристами.

Наразі у Нью-Йорку налічується 94 кав’ярні Starbucks.

Нагадаємо, у 1971 вчитель англійської мови Джеррі Болдуін, учитель історії Зів Зигал і письменник Гордон Боукер вирішили відкрити власний магазин з продажу кави в зернах у Сіетлі. Кожен з них вклав по 1350 доларів і взяли кредит ще на 5 тис. доларів. Так з’явився перший магазин Starbucks.

Своє ім’я компанія Starbucks отримала від одного з героїв роману «Мобі-Дік, або Білий кит» Германа Мелвілла (а чого ще було чекати від двох вчителів і письменника). Старбак – так звали старпома на судні «Пекод», на якому відбувалася гонитва за білим китом, прозваним Мобі Діком.

Першою версією назви кавового магазину було – «Пекод», за назвою судна, але від цієї ідеї відмовились.

Потім засновники, за однією з версій, почали шукати слово, яке відображало би місцевий дух і колорит рідного їм Сіетла. За легендою, таким словом стало «Старбо» («Starbo») – так називався старий рудник, розташований неподалік. Але від ідеї взяти назву роману все-таки не відмовилися і знайшли ім’я, співзвучне слову «Старбо» – ім’я старпома Старбакса і стало назвою компанії.

Всупереч думці, що побутує, старпом не був кавоманом, але ще тривалий час його ім’я асоціюватиметься у більшості людей (за винятком учителів англійської літератури) саме з кавою, а не з мореплавством.

Читайте: Кава захищає від цирозу печінки

БЕЗ КОМЕНТАРІВ