3D imagery, 737 MAX, MAX, 737 MAX 7, 737 MAX8, 737 MAX 9
На 20 липня заплановані переговори з представниками Ryanair

Найбільший лоукостер Європи Ryanair літатиме з 2017 року в «Міжнародний аеропорт «Львів». Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає Економічна правда.

За словами чиновника, на 20 липня заплановано переговори з представниками Ryanair: «Ми будемо з ними говорити, вони готові виходити на український ринок, але вони сумно констатують, що у нас немає «відкритого неба» з ЄС. Технічно, це велика проблема, оскільки, навіть маючи двосторонні угоди з окремими державами ЄС, ми маємо ситуацію, що це повинні бути призначені авіаперевізники країни перебування».

«Авіакомпанії готові заходити на ринок хоч сьогодні, але маючи «відкрите небо». Економічне обґрунтування цього є, бажання європейських авіакомпаній є, немає просто політичного рішення Брюсселя», – зазначив Омелян.

За словами міністра, Ryanair не готовий реєструватися в дочірню структуру в Україні, через певні обмеження НБУ щодо валютних надходжень. «Якщо ми говоримо про те, що вони можуть зайти, то це 2017, але це буде величезний прорив. Тому що це – авіакомпанія, яка змінює філософію ринку, яка пропонує нову модель роботи, і я думаю, що це буде істотним кроком вперед і для МАУ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ