Axa Group має намір продати акції та облігації тютюнових компаній на суму 1,7 млрд. євро
Axa Group має намір продати акції та облігації тютюнових компаній на суму 1,7 млрд. євро

Французька Axa Group – найбільша страхова компанія в світі – більше не страхуватиме тютюнові конгломерати. Про це повідомляє BBC.

Axa Group, в управлінні якої перебувають активи на 1,36 трлн. євро, має намір продати акції та облігації тютюнових компаній на суму 1,7 млрд. євро.

Як стверджує керівництво Axa Group, в довгостроковій перспективі інвестиції в продукцію, яка, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, забере в XXI столітті сотні мільйонів життів, не виправдовують себе.

Більшість великих гравців страхового ринку, як і раніше інвестують в тютюнову продукцію, але борці з раком стверджують, що прийшов час наслідувати приклад Axa Group.

За останні 10 років у низці країн було заборонено паління в громадських місцях, на пачках з’явилися графічні попередження, а магазинам заборонили виставляти тютюнову продукцію на огляд.

Нагадаємо, у 2015 році найбільші в США виробники тютюнових виробів виплатили владі Нью-Йорка 550 млн. доларів. Сторони уклали мирову угоду після 12 років судових розглядів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ