Найближчими тижнями буде ухвалено важливі рішення для України
Найближчими тижнями буде ухвалено важливі рішення для України

Посилаючись на джерела в оточенні Президента України Петра Порошенка, ЛІГА.нет інформує, що протягом найближчих тижнів буде ухвалено доленосні для держави рішення. Джерела в оточенні Порошенка стверджують, що країни Заходу почнуть вимагати конкретних дій від українського президента в питанні Мінських домовленостей.

Нагадаємо, під час зустрічі на Генеральній асамблеї ООН у вересні 2016 року Порошенку довелося пояснити Байдену, чому Україна не може виконувати Мінські домовленості в односторонньому порядку – без участі Росії, та не може вийти за рамки «в силу внутрішніх причин, можливої нестабільності у державі».

«Між внутрішньою ситуацією і санкціями проти Росії ми виберемо перше. Рішення війни на Донбасі не повинне підривати внутрішню стабільність в Україні», – запевнило джерело видання.

Представники Адміністрації Президента України стверджують, що Байден натякнув Порошенку на компроміси з Росією, про які йшлося у сценарії, написаному під час переговорів помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд та радника Президента Росії Владіслава Суркова.

«Захід буде на нас тиснути. Нам будуть викручувати руки. У США хочуть залишити позитивний спадок. Тому Нуланд зараз полетіла в Москву. На нас будуть тиснути у найближчі тижні, нав’язуючи відверто неприйнятні для нас рішення щодо дорожньої карти», – наголосив представник АП.

Читайте: Байден лякає українську владу скасуванням антиросійських санкцій

БЕЗ КОМЕНТАРІВ