Національна команда прилетіла з Франції після провального виступу на європейській першості
Національна команда прилетіла з Франції після провального виступу на європейській першості

Національну збірну з футболу, яка програла всі матчі фінальної частини чемпіонату Європи у Франції, зустрічали 22 червня у «Борисполі» лише журналісти. Вболівальників, якщо не зважати на пасажирів у терміналі, не було, повідомляє ZN.UA

Практично всі футболісти відмовилися від спілкування з пресою, а захисник Богдан Бутко і півзахисник Олександр Зінченко лише в черговий раз визнали провал команди і не стали коментувати чутки щодо наступного головного тренера збірної. При цьому Бутко лише додав, що «ним може стати Андрій Шевченко».

Наставник команди Михайло Фоменко також знову сказав про свою відставку і наголосив, що формувати новий тренерський штаб буде Федерація футболу.

«Насправді є багато причин невдалого виступу нашої збірної. Не хотілося б їх зараз озвучувати, скажу тільки, що в епізодах з пропущеними м’ячами нам не вистачило десь концентрації, десь – везіння. В майбутньому треба більше працювати», – зазначив півзахисник Олекандр Зінченко та додав, що провал на «Євро-2016» має стати хорошим уроком для збірної України.

Як відомо, збірна України з футболу стала найгіршою командою чемпіонату Європи 2016 року у Франції. Усі команди, які фінішували на четвертих місцях у своїх групах, набрали хоча б одне очко.

Збірна України, нагадаємо, програла всі свої зустрічі НімеччиніПівнічній Ірландії та Польщі. При цьому підопічні Михайла Фоменка так і не спромоглися забити у ворота суперників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ