УЄФА
УЄФА запускає найсуворішу антидопінгову програму в історії футболу

УЄФА запустила з сезону-2015/16 найсуворішу антидопінгову програму в історії європейського футболу. Про це повідомляє прес-служба асоціації.

Буде запроваджено біологічний паспорт WADA, аби простіше було знайти порушників антидопінгового законодавства. Також будуть посилені правила, пов’язані з місцезнаходженням команди та гравців. Аналізи футболістів довше зберігатимуться.

Згідно з повідомленням УЄФА, в нинішньому сезоні реалізація антидопінгової програми стане більш скоординованою. Цьому сприятиме підписання угод з національними антидопінговими агентствами країн, чиї клуби представлені в Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, 27 липня стало відомо, що допінг-проба футболіста «Шахтаря» Фреда, яку той здав після одного з матчів збірної Бразилії на «Копа Америка-2015», дала позитивний результат.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, цьогоріч ФІФА пережила гучний скандал. Зокрема, 27 травня у Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей.

Швейцарські чиновники розпочали кримінальне розслідування щодо процесу голосування, у результаті якого Росія та Катар стали організаторами чемпіонатів світу з футболу 2018 та 2022 років.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ