ВДНГ
Національний виставковий центр України

У грудні територія Національного виставкового центру України (колишня «ВДНГ») перетвориться на казкове містечко. Нове керівництво центру планує організувати тут зону сімейного відпочинку, пише Сегодня.

«Ми плануємо обладнати на території найбільшу в Україні сніжну гірку, заввишки у 20 метрів, а також величезний каток, який займе практично всю центральну площу. Павільйон №1, який має площу майже 2 тисяч квадратних метрів, буде переобладнаний під найбільшу резиденцію святого Миколая. Там будуть проходити майстер-класи, присвячені Різдву», – розповіла  арт-кураторка проекту Наталія Макогон.

За її словами, в павільйонах №7 та №9 усі охочі зможуть поринути у казку: тут проходитимуть вистави «Вартові мрії». «Це унікальна постановка, яка не залишить байдужими нікого з відвідувачів. Дійство дуже масштабне – і балет, і театр», – кажуть організатори.

Також у планах керівництва виставкового центру – оновити освітлення на центральних алеях, яке наразі відсутнє. «Ми вже знайшли інвестора під цей проект, і на території вже встановлена перша сонячна батарея. Зараз вона працює в тестовому режимі, але ми плануємо обладнати ними всю центральну частину ВДНГ», – розповіла кураторка проекту.

Читайте: «Парк спантеличення» відкривається у Британії

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ