Вежа
Відвідувачі зможуть покататися на гойдалках висотою в 100 метрів

В Амстердамі встановлюють найвищі гойдалки в Європі на даху вежі А’DAM Toren. Вони мають доволі символічну назву – «Стережися», передає Укрінформ.

Відвідувачі зможуть покататися на гойдалках висотою в 100 метрів. Відчайдухи отримають безкоштовне цифрове фото і зможуть відвідати інтерактивну художню виставку у вежі, присвячену історії та культурі міста.

Офіційне відкриття вежі А’DAM Toren (прихована абревіатура Amsterdam Dance and Music («Музика і танці Амстердама») відбулося 1971 року. Архітектор Артур Стаал спроектував вежу під кутом 45 градусів до головної водної артерії Амстердама «Ай», яка колись була бухтою в нідерландській провінції Північна Голландія. Нахил вежі підкреслює сміливий та інноваційний підхід.

В А’DAM Toren 22 поверхи, на яких розташувалися модні панорамні бари і ресторани, а також кілька звукозаписних компаній і музична школа А’DAM Music School.

Реконструкцію башти завершили у квітні поточного року. Вона не поступається за популярністю Ейфелевій вежі, London Eye і Берлінській телевежі.

Читайте: Швидка допомога в аеропорту Амстердама: робот Спенсер допомагатиме з пересадкою

БЕЗ КОМЕНТАРІВ