mustafa-nay-yem
За словами нардепа, єдиний компромат на нього – танці в клубі

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Мустафа Найєм стверджує, що не приховує своїх доходів. Водночас він заявив, що в пресі може з’явитись компромат на нього. Про це він заявив в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

Також Найєм заявив, що готовий переписати будь-яке своє незареєстроване майно на того, хто його у нього знайде: «Нехай це буде сказано через це інтерв’ю: я готовий переписати будь-яке своє незареєстроване майно станом на 17 жовтня 2016 року на будь-кого, хто його у мене знайде. Не тому, що я чесніший за всіх. Я все життя знімав квартири, у мене інший спосіб життя, я прийшов з іншої сфери і по-іншому витрачав гроші. Тому в матеріальному плані у мене сумнівів немає. Більш того, за місцем офіційної роботи я все своє життя отримував білу зарплату. Це я зараз хочу сказати офіційно: і в «Комерсанті», і у Савіка Шустера, і на «Інтері», і на ТРК «Україна», і на ТВі. В «УП» у мене ніколи не було зарплати, це були тільки гонорари. А те, що я отримував за місцем основної роботи, – це біла зарплата».

При цьому нардеп припускає, що в пресі може з’явиться певного роду компромат і щодо нього, але навряд чи він стосуватиметься матеріальних питань. Так, Найєм розповів, що кілька років тому бізнесмен Ігор Коломойський вже надсилав йому відео особистого характеру, яке могло б певним чином його скомпрометувати. За словами нардепа, на цьому відео він танцює у клубі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 6 вересня в ЗМІ з’явилась інформація, що народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192 кв. м. у новобудові в середмісті Києва вартістю 7,5 мільйонів гривень.

Згодом стало відомо, що інший депутат від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук також має квартиру, яка коштує майже півмільйона доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ