mustafa-nay-yem
Депутат входить до складу колегії Міністерства внутрішніх справ

Народний депутат від фракції БПП Мустафа Найєм планує взяти участь в конкурсі на посаду голови Національної поліції. Про це пише РБК-Україна з посиланням на джерела.

Зараз Найєм консультується з юристами на предмет подачі документів для участі в конкурсі.

Як відомо, депутат входить до складу колегії Міністерства внутрішніх справ. Він курував процес переатестації співробітників міліції та запуск патрульної поліції в різних регіонах України.

Водночас видання зазначає, що подібні статусні призначення відбуваються за погодженням з президентом Петром Порошенком. Оскільки Найєм послідовно критикує главу держави, припущення, що він схвалить це призначення, виглядає малоймовірним.

За даними джерел, найбільше шансів очолити Нацполіцію має нинішній в.о. голови відомства Вадим Троян, яким опікується міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Деканоїдзе заявила, що залишить свою посаду. За даними «Української правди», вона заявляла, що «відчуває великий опір», мовляв, довкола «багато ворогів». Згодом інформацію про її відставку підтвердив і голова МВС Арсен Аваков.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ