nay-yem
Депутат переконаний, що за його виключенням з міжнародних делегацій стоїть саме Президент України

Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що за його виключенням з міжнародних делегацій стоїть Адміністрація Президента. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«У мене немає жодних сумнівів в тому, що за цією дрібною помстою або дурістю – навіть не знаю, що гірше – стоїть президент Петро Порошенко. Втім, і в тому, і в іншому випадку це занадто дріб’язково для глави держави», – написав Найєм.

За його словами, Ігор Кононенко, який став ініціатором відкликання «ніколи не цікавився складом парламентських делегації та в принципі питаннями міжнародної політики».

«Не він формує позицію фракції в міжнародних делегаціях», – зазначив Найєм та підкреслив, що це – парафія саме Адміністрації Президента.

Депутат нагадав, що протягом останніх двох років був постійним членом делегацій Верховної Ради в НАТО і ОБСЄ, неодноразово виступав на засіданнях парламентських асамблей. Він також заявив, що попри «цей абсурд» й надалі «відстоюватиме національні інтереси на будь-яких доступних майданчиках».

Нагадаємо, 14 листопада народних депутатів БПП Світлану Заліщук та Мустафу Найема, а також Наталію Новак виключили з міжнародних делегацій. Формальним приводом стало членство депутатів в інших партіях.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ