В Одесу вирушила спецгрупа СБУ по боротьбі з корупцією
В Одесу вирушила спецгрупа СБУ по боротьбі з корупцією

Голова СБУ Валентин Наливайченко терміново відрядив спецгрупу високого рівня центрального апарату СБУ для боротьби з корупцією в Одесі. Про це у Facebook написав його радник Маркіян Лубківський.

Згідно з повідомленням, очільник СБУ також «доручив вжити вичерпних заходів у координації з головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі». «Одеському управлінню СБУ доручено залучити всі сили і засоби та доповісти про результати боротьби з корупцією, на яку вказує і якій оголосив війну голова Одеської ОДА Саакашвілі», – написав Лубківський.

Нагадаємо, Саакашвілі різко розкритикував діяльність прокурорів області, які, за його словами, перешкоджають приходу інвесторів у область. Окремо губернатор невдоволений прокурором Тетяною Горностаєвою, з матір’ю якої колись був одружений нинішній Генпрокурор Віктор Шокін. Зазначимо, що вже тиждень триває публічний конфлікт між СБУ та Генпрокуратурою, який виник після того, як Наливайченко звинуватив екс-заступника Генпрокурора Анатолія Даниленка у покриванні нелегальної діяльності компанії «БРСМ-Нафта».

Очікується, що найближчими днями Петро Порошенко запропонує Верховній Раді звільнити Наливайченка з посади.

Інформаційний Акцент

  • Natalu

    Наливайченка треба підтримати. Прокуратуру вже давно треба перешерстити. Порошенку треба мати залізну і політичну волю, інакше народ змете з дороги.