Наливайченко наполягає на арешті винуватця екоциду
Наливайченко наполягає на арешті винуватця екоциду

Служба безпеки України підозрює колишнього заступника Віталія Яреми Анатолія Даниленка у вчиненні особливо тяжкого злочину з наслідками екоциду. Про це перед допитом у Генеральній прокуратурі сказав голова СБУ Валентин Наливайченко, повідомляє Укрінформ.

«Підозрюваний громадянин, який сприяв злочинній діяльності, – це Даниленко, 1963 року народження», – сказав Наливайченко. Він додав, що 16 червня прийде до Генпрокуратури разом зі спецпідрозділом «Альфа» і вимагатиме затримати фігуранта справи.

Нагадаємо, проти колишнього заступника Генпрокурора порушено справу за 441-ю статтею Кримінального кодексу України (екоцид), адже він начебто був співвласником нафтобази «БРСМ-Нафта», на якій вже тиждень не вщухає пожежа. За останніми даними, під час ліквідації вогню загинуло п’ятеро людей.

Нагадаємо, у період перебування Анатолія Даниленка на посаді заступника Генпрокурора розгорівся скандал через велетенські земельні ділянки, які належать членам його сім’ї. Через цей конфлікт йому навіть довелося піти з ГПУ.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ