Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко
Депутат від ВО «Свобода» Юрій Левченко

Засідання Київського апеляційного господарського суду, яке б могло поставити крапку в історії зі скандальним сквером на Осокорках у столиці, перенесли на 23 серпня. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук депутат від партії «Свобода» Юрій Левченко, який давно воює із незаконними забудовами.

Протягом двох місяців провадження детально розглядав апеляційний суд. Водночас, у зв’язку зі зміною колегії, справу розпочали слухати заново. І оскільки нова колегія суддів нібито ще не встигла ознайомитися з матеріалами справи – засідання вирішили перенести, пише депутат.

«Якщо простими словами, то, найімовірніше, забудовник не зміг домовитися з попередньою колегією суддів, а з новою – переговори ще тривають. Немає жодних сумнівів, що забудовник домовляється, оскільки на минулому тижні, цей же суд залишив в силі абсурдну судову заборону поливати дерева в цьому сквері», – наголосив Левченко та оприлюднив відео з засідання суду.

На думку «свободівця», нинішній мер Києва чудово пропіарився перед виборами на питанні скандального скверу на Осокорках: «Найбільшим циніком у цій історії є мер столиці, якого громада свого часу змусила розірвати договір оренди землі зі своїм однопартійцем Сергієм Котвицьким та створити на місці сандальної забудови сквер. Перед виборами, мер сквер таки створив попри те, що ще на початку 2015 року захищав свого однопартійця».

Натомість після виборів ситуація змінилася – забудовник подав позов до суду, який представники Київради успішно злили. Рішення про створення скверу було скасовано.

«Забудовник вже давно виграв би і апеляцію та розпочав би своє будівництво торгового центру, якби у справу третьою стороною не вступила громада Осокорків», – резюмує нардеп.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ