Андрій Іллєнко
Андрій Іллєнко

«Сьогоднішній день у парламенті перетворився на дешеву комедію, а парламент, який теоретично є представництвом українського народу, сховав голову в пісок і не хоче нічого робити з тим, що в Україні катастрофічне падіння економіки, колосальна корупція в Кабміні, а сам уряд має підтримку близько одного відсотка суспільства». Про це 11 грудня заявив нардеп від партії «Свобода» Андрій Іллєнко під час брифінгу в парламенті.

Депутат підкреслив, що парламент цього дня навіть не виніс на розгляд питання про відставку уряду, хоча всі бачать, що робота уряду є провальною.

«Навіть звіту уряду не було, бо 15 хвилин загальних фраз біля трибуни – це не звіт. Це мав бути звіт кожного міністра в комітеті, це мала бути предметна розмова, а ще – роздрукований текст, який завчасно роздають депутатам. Натомість, сьогодні ми побачили черговий фарс від уряду, і це переросло в дешеву постановку», – наголосив «свободівець».

Парламентар зауважив, що цим себе дискредитував не лише Кабмін, але й Верховна Рада. «Нам увесь час обіцяють уряд професіоналів, без партійних квот, говорять про призначення чиновників на відкритих конкурсах. Але український народ не має жодного впливу на владу, яка ухвалює кулуарні рішення, переважно піддаючись диктату з-за кордону. Тому це оборудка, а не політичний процес!» – зазначив Іллєнко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ