Боядін
В’ячеслав Боядін

У четвер на сесії Київради замість депутата Ігоря Кисельова (фракція «Єдність») голосувала довірена особа і помічник скандально відомого нардепа Віктора Пилипишина В’ячеслав Боядін (один з основних організаторів і виконавців фальсифікацій у 223-му окрузі 2012-2013 років). Боядін, так би мовити, «перейшов у  спадок» зятю Пилипишина – депутату Київради Костянтину Яловому. Показово, що його голос при затвердженні порядку денного виявився вирішальним, повідомив у Facebook нардеп Юрій Левченко.

Як зазначає Левченко, такого відвертого шахраювання не дозволяв собі навіть незрівнянний «космічний» мер Леонід Черновецький.

Черновецький
Леонід Черновецький

«Після того, як міському голові продемонстрували відеозапис, Кличко був змушений почати голосування по другому колу. Незважаючи на те, що фракція Омельченка-Пилипишина «Єдність» є коаліційним партнером БПП і голосує в унісон з фракцією мера, Кличко нічого не залишалося, як доручити секретарю Київради Володимиру Прокопіву провести службове розслідування і з’ясувати, хто ця людина і як він потрапив до сесійної зали. Спрощу для них їхню «нелегку» роботу – це Боядін В’ячеслав Сергійович, спокійно потрапив в зал, тому що він помічник Ялового, а також одного «молодого і перспективного» народного депутата».

Він також додав: «На відео чітко видно, як депутат Яловий дає вказівку своєму помічникові голосувати, після чого показує на нього пальцем і хизується перед своїми колегами, мовляв, як ми добре всіх обдурили. Ось хто сьогодні керує столицею! З наступного місяця з’являється можливість відкликати депутатів за народною ініціативою. Для цього потрібно зібрати певну кількість підписів після чого відповідна партія зможе відкликати свого депутата. Звичайно, я розумію, що збіговисько під назвою «Єдність», яке протягнуло купу покидьків до Київради, нікого з них не відкличе. Але кияни повинні показати, що вони думають про цих сволот, тому я буду ініціювати збір підписів за відкликання Ялового і Кісельова і закликаю всіх киян підписатися, коли прийде час.

Найближчим часом подам відповідні депутатські звернення до правоохоронних органів на Боядіна, Ялового і Кісельова, щоб залучити їх до кримінальної відповідальності. Подивимося, як на цей раз відбріхуватимуться «правоохоронці».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ