Сергій Каплін
Сергій Каплін

Член депутатської фракції «БПП», перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергій Каплін під час брифінгу у Верховній Раді України різко розкритикував роботу керманича МВС Арсена Авакова і прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, звинувативши головного міліціянта країни в «злочинній бездіяльності» під час трагічних подій біля парламенту 31 серпня цього року.

«Ми засуджуємо переслідування персонально з боку міністра Авакова партії «Свобода» і її активістів. У мене до Авакова запитання: «Чому правоохоронні органи на День незалежності, коли десятки тисяч людей прийшли на святкування, змогли гарантувати безпеку? А коли потрібно було гарантувати безпеку лише тисячі громадян, навести порядок – ви не змогли цього зробити, а це ваш конституційний обов’язок! Ви будете відповідати за свою злочинну бездіяльність!

Я знаю, що ви зараз починаєте поширювати по всій Україні «темники», в яких паплюжите наших політичних конкурентів – «Свободу». Але це ті, з ким ми разом на «Майдані» привели вас до влади. Бо ви тоді ходили із соскою, коли ми разом відстоювали ідеали «Майдану»,  аби привести до влади справді демократичні сили! Ви у рейдерський спосіб захопили місце міністра разом із Яценюком!

Ми зробимо все, аби захистити наших побратимів від свавілля чиновників, суддів, прокурорів і ваших міліціонерів!  Ви будете зрештою відповідати і за дії мафії Яценюка, і за злочинні тарифи, і за свою злочинну бездіяльність. Бо саме ви винні у втраті Криму, у тому, що своєчасно не зупинили вогнище на Донбасі!» – заявив Каплін.

Додамо, раніше лідерка партії Батьківщина Юлія Тимошенко заявила, що «Із партією «Свобода» зараз просто розправляються».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ