Володимир Парасюк у своїй декларації зазначив, що дорогий годинник йому приніс Святий Миколай
Володимир Парасюк у своїй декларації зазначив, що дорогий годинник йому приніс Святий Миколай

Позафракційний народний депутат України Володимир Парасюк у своїй декларації вказав годинник, який «приніс Святий Миколай».

Відповідно до документа, 19 грудня 2015 року Парасюк отримав у подарунок годинник Samsung Gear s2, вартість якого становить близько 8 тисяч гривень. У рядку «опис майна» нардеп зазначив: «Годинник. Подарунок. P.S. Приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, бо я спав».

Крім того, 9 липня 2015 року Парасюк отримав у подарунок телефон Apple iPhone 6s. Також нардеп задекларував планшет Apple iPad Air 2.

Згідно з декларацією, Парасюк не володіє нерухомим майном. Місце його реєстрації – село Папірня Жовківського району Львівської області.

Мати парламентаря Оксана Парасюк володіє будинком площею 95,3 кв. м. у селі Папірня та двома земельними ділянками площею 3000 та 3500 кв. м. в тому ж селі. Бабуся нардепа Марія Калітовська володіє будинком площею 66 кв. м. у тому ж селі Папірня, а також земельними ділянками площею 2500 кв. м. та 4685 кв. м. у цьому ж населеному пункті.

У документі також зазначено, що народний обранець , користується автомобілем Skoda SuperB 2011 року випуску, власником якого є третя особа.

У цілому протягом 2015 року Парасюк отримав 75 586 гривень зарплати за основним місцем роботи, 165 140 гривень компенсації за оренду житла. Крім того, він отримав 80 559 гривень коштів, пов’язаних із виконанням депутатських повноважень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ