Михайло Головко
Михайло Головко

Народний депутат України Михайло Головко скерував депутатський запит директорові Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику щодо необхідності проведення перевірки інформації про купівлю Ігорем Скосарем місця у виборчому списку партії «Батьківщина» на парламентських виборах 2012 року, коли цю політсилу очолював Арсеній Яценюк. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Головко підкреслив, що за інформацією низки ЗМІ, народний депутат України VII скликання Ігор Скосар сам заявив про купівлю місця у виборчому списку ВО «Батьківщина» за 6 мільйонів доларів у 2012 році.

«Перевірка на детекторі брехні Ігоря Скосаря підтвердила, що він справді заплатив гроші Арсенію Яценюку і Миколі Мартиненку за можливість стати депутатом. Колишній генеральний прокурор України Віталій Ярема обіцяв взяти справу під свій контроль та особисто інформувати про хід розслідування. Однак жодних зрушень у розслідуванні не відбулося, слідство фактично зараз не ведеться. Саме тому направив депутатський запит до директора Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику щодо перевірки фактів вчинення корупції. Вимагаю провести перевірку і у разі підтвердження корупційних правопорушень відкрити проти Яценюка та Мартиненка кримінальне провадження», – написав Головко.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ