Нардеп просить Антикорупційне бюро перевірити гендлярські здібності чинного прем’єра

Михайло Головко
Михайло Головко

Народний депутат України Михайло Головко скерував депутатський запит директорові Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику щодо необхідності проведення перевірки інформації про купівлю Ігорем Скосарем місця у виборчому списку партії «Батьківщина» на парламентських виборах 2012 року, коли цю політсилу очолював Арсеній Яценюк. Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Головко підкреслив, що за інформацією низки ЗМІ, народний депутат України VII скликання Ігор Скосар сам заявив про купівлю місця у виборчому списку ВО «Батьківщина» за 6 мільйонів доларів у 2012 році.

«Перевірка на детекторі брехні Ігоря Скосаря підтвердила, що він справді заплатив гроші Арсенію Яценюку і Миколі Мартиненку за можливість стати депутатом. Колишній генеральний прокурор України Віталій Ярема обіцяв взяти справу під свій контроль та особисто інформувати про хід розслідування. Однак жодних зрушень у розслідуванні не відбулося, слідство фактично зараз не ведеться. Саме тому направив депутатський запит до директора Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику щодо перевірки фактів вчинення корупції. Вимагаю провести перевірку і у разі підтвердження корупційних правопорушень відкрити проти Яценюка та Мартиненка кримінальне провадження», – написав Головко.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ