зарплата депутата
Депутатам виділили гроші на вищі зарплати

Парламентарі виділили собі додаткові 210 мільйонів гривень у бюджеті-2016. Вони підуть на підвищення депутатських зарплат, пише Українська правда.

У пояснювальній записці йдеться, що додаткові видатки на парламент підуть на «на оплату праці з нарахуванням народним депутатам України та помічникам-консультантам, відшкодування витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень».

Крім того ці гроші витратять на розробку нової системи електронного голосування «Рада-4», «створення бездротової мережі Wi-Fi, завершення реконструкції адміністративного будинку по вул. Садовій, 3 та проведення капітального ремонту адмінбудинків по вул. Банковій, 6-8 та вул. Велика Житомирській, 11».

Нагадаємо, у грудні 2014 року Рада обмежила рівень зарплат у бюджетній сфері, зокрема, депутатам і суддям, до 7 мінімальних зарплат (1 мінімальна з.п. на грудень 2015-го – 1378 грн). До цього депутати отримували по 17,5 тисяч гривень зарплати.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховна Рада 25 грудня о 4-й ранку ухвалила закон про державний бюджет на 2016 рік (№3000) із дефіцитом 3,7% ВВП. Увечері 24 грудня Рада ухвалила новий Податковий кодекс і низку «бюджетних» законів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ