eacbe3f---------------------Верховна Рада задовольнила подання Генпрокуратури щодо притягнення до відповідальності депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка. За це проголосували 275 депутатів.

Не голосувала в повному складі група «Відродження», а з фракції Опозиційний блок та з групи «Воля народу» «за» проголосували лише по одному народному депутату.

Із фракції «БПП» «за» проголосували 120 народних депутатів, із «Народного фронту» – 74, із фракції Радикальної партії – 19, із фракції «Самопоміч» – 24, «Батьківщина» – 11.

За дачу згоди на затримання Онищенка проголосували 265 із 306 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

За арешт Онищенка проголосували 263 із 306 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Сам Олександр Онищенко був відсутній у залі. За даними ресурсу «Страна», депутат дав зрозуміти, що він перебуває не в Україні, і стверджує, що його «підставили».

«Чого летіти, коли мене підставили і в черговий раз кинули. Обіцяли процес і суд. А вирішили все по беззаконню робити», – заявив онищенко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Онищенко у неділю, 3 липня, перебував у Москві, де дивився футбольний матч між збірними Франції і Ісландії.

Нагадаємо, 16 червня антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді України подання на затримання та арешт Онищенка, погоджене Генпрокурором України.

Онищенка підозрюють у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ