Олександр Єфремов
Олександр Єфремов

Розслідуванню справи Олександра Єфремова, якого підозрюють у причетності до зловживань під час ухвалення «диктаторських законів» 16 січня, заважає те, що нардепи ігнорують виклики на допит. Про це заявив начальник Управління спеціального розслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передає Хвиля.

«Ми б уже завершили цю справу, коли б допитали депутатів, які брали участь у голосуванні або перебували в залі. Вся складність цього розслідування полягає в тому, що у нас немає поваги народних обранців до викликів слідства. По третьому, по четвертому колу просимо їх з’явитися, а вони не приходять – як опозиційні так і провладні, як чинні, так і колишні», – сказав він.

Горбатюк додав, що Управління спецрозслідування регулярно надсилає листи на ім’я голови Верховної Ради та керівника апарату щодо неявки нардепів на допити.  За його словами,  про підозру повідомили також колишньому першому заступнику голови Верховної Ради Ігорю Калетнику та голові лічильної комісії Володимиру Олійнику, які перебувають у розшуку. Олександр Єфремов зараз перебуває під домашнім арештом. Також повідомили про підозру десяти членам лічильної комісії.

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ