Арсен Аваков
Арсен Аваков

Нардепи від партії «Свобода» готують заяву на ім’я Генпрокурора України Віктора Шокіна, в якій ідеться про злочини керівника МВС Арсена Авакова, та вимагають його відставки у зв’язку із трагічними подіями біля парламенту 31 серпня 2015 року. Про це інформує офіційний сайт партії.

Нардеп від «Свободи» Андрій Іллєнко з цього приводу заявив: «Аваков порушив усі процесуальні норми, принцип презумпції невинуватості, ба більше – він уже «призначив» винними у трагедії всю «Свободу» та нашого лідера. Фактично зараз відбувається фальшування доказів, і людей, яких безпричинно затримували, кидають за ґрати. За це персонально відповідати мусить Арсен Аваков. Ми звертаємося до генпрокурора із заявою про злочин міністра МВС, який займається політичною розправою».

Націоналіст також наголосив, що діями правоохоронців в ході подій біля ВРУ керував одіозний міліційний начальник, відомий ще з часів Майдану.

«Є відео, яке засвідчує, що діями правоохоронців біля парламенту керував Василь Паскал – він дає накази своїм підлеглим кидати вибухові пакети в натовп протестувальників. До речі, цей чиновник у часи Майдану був начальником карного розшуку МВС – структури, яка переслідувала майданівців. Його не те що не люстрували, а узагалі підвищили, і нині він – заступник Авакова. Паскал – це особа, яка фабрикувала справу Павліченків, була причетна до викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, він неодноразово робив заяви, що звинувачує учасників революції у масових безладах. З огляду на наведене, ми вимагаємо відставки Авакова!» – заявив народний депутат.

Нагадаємо, одразу після трагічних подій біля будівлі парламенту 31 вересня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, не чекаючи результатів розслідування, зробив заяву, в якій поклав відповідальність за безлади біля ВРУ й загибель бійців Нацгвардії зокрема на партію «Свобода» і особисто на її керівника Олега Тягнибока.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ