Олег Ляшко та Юлія Тимошенко /Фото Олег Федонюк
Політики задекларували 482 мільйони доларів заощаджень, з яких 36 мільйонів готівкою /Фото Олег Федонюк

Українські депутати, більшість з яких часто складно знайти в сесійній залі, не соромляться отримувати надбавку до зарплати за … інтенсивність праці. Зокрема, у жовтні вони отримали за цією статтею 2,3 млн грн. Про це повідомили в Апараті ВРУ, передають Українські новини.

Також народні депутати в жовтні отримали додатково 58,4 тис. гривень в якості доплати за ранг. Крім того, 35,1 тис. гривень народні обранці отримали в якості надбавки за вчений ступінь, 1,1 тис. гривень – за використання іноземної мови. Загальний обсяг зарплати, зарахованої депутатам у жовтні, становив 6,8 млн. гривень.

Нагадаємо, народні депутати в 2017 році планували збільшити свою зарплату з 17,6 тис. до 40 тис. гривень, проте згодом відмовилися від цієї ідеї. Заробітна плата депутатів з квітня 2016 року зросла майже втричі – з 6,4 тис. гривень до 17,6 тис.

Тим часом Генеральна прокуратура України перевірить сплату податків народними депутатами України, які задекларували понад 100 тисяч доларів готівкою. Наступним кроком відомства буде аналіз електронних декларацій на предмет можливого відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом, а також інформації про банківські вклади депутатів і чиновників.

Як відомо, українські політики загалом задекларували 482 мільйони доларів заощаджень, з яких 36 мільйонів вони зберігають готівкою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ