Валерій Вощевський
Рада провалила чотири спроби відправити Вощевського у відставку

Верховна Рада у вівторок, 15 серпня, із 4 спроб не змогла відправити у відставку віце-прем’єра Валерія Вощевського. Відповідне рішення не набрало необхідної кількості голосів, пише Українська правда.

«Причина моєї заяви зрозуміла. Радикальна партія ухвалила рішення вийти із коаліції та перейти в опозицію. Я, як віце-прем’єр, делегований до уряду цією партією, вирішив подати у відставку», – заявив Вощевський під час свого виступу у Раді.

Вощевський звинуватив Кабінет міністрів і президента у розбіжностях, що блокують роботу уряду.У свою чергу, голова фракції «БПП» Юрій Луценко звинуватив фракцію Ляшка у створенні «широкої опозиції». «Ми є свідками створення у Раді широкої опозиції», – сказав він. «Панове олігархи, вам не вдасться розпустити Верховну Раду. Вона буде працювати», – заявив Луценко.

Після четвертої невдалої спроби проголосувати за відставку Вощевського Гройсман оголосив про закриття ранкового засідання Ради. Вечірне засідання має розпочатися о 16-тій годині.

У Раді не голосують фракції Ляшка та «Батьківщини», а також депутати із групи «Воля народу» та «Опозиційного блоку».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, після того, як Олег Ляшко заявив про вихід із коаліції, Вощевський написав заяву про відставку.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ