Ляшко
Проект створення Тимчасової слідчої комісії авторства Ляшка не знайшов підтримки депутатів

Верховна Рада не змогла ухвалити рішення про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування «використання офшорних компаній президентом України та іншими вищими посадовими особами». Про це пише ZN.ua.

Проект авторства Олега Ляшка №4704 набрав лише 108 голосів народних депутатів.

Ляшко у своєму проекті постанови пропонував створити ТСК з 19 осіб і призначити себе головою комісії. Заступником він хотів бачити Ігоря Луценка з «Батьківщини».

Нагадаємо, що 10 травня представники фракцій «Батьківщина», «Самопоміч» і «Радикальної партії» запропонували створити тимчасову слідчу комісію для розслідування причетності президента Петра Порошенка до офшорної компанії Intraco.

Фракція Олега Ляшка в Раді вже кілька пленарних тижнів періодично блокує трибуну з вимогою створити ТСК.

Читайте: Епатажний Ляшко влаштовує «лежачий страйк» у Раді

Нагадаємо, 3 квітня у результаті витоку витоку 11 мільйонів документів з бази даних четвертої за величиною в світі офшорної юридичної фірми Fonseсa, стало відомо, як впливові люди та політики використовують офшори, щоби сховати своє багатство.

У документах містяться дані про секретні офшорні компанії, пов’язані з сім’ями і сподвижниками президента РФ Владіміра Путіна, Хосні Мубарака в Єгипті, Муаммара Каддафі в Лівії та Башара Асада у Сирії. Фігурує в розслідуванні й ім’я українського президента Петра Порошенка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ