ВРУ
ВРУ

Народний депутат України від партії «Свобода» Андрій Іллєнко повідомив, що він та його колеги по партії ініціюють створення у Раді депутатської групи, яка ефективніше відстоюватиме національні інтереси у найвищому законодавчому органі держави. Як повідомили у прес-службі політсили, нардеп закликав усіх депутатів-патріотів із незаплямованою репутацією долучатися до створення групи.

За словами Іллєнка, чинний уряд зараз має підтримку менше одного відсотка населення, в країні поглиблюється економічна кризи, відбувається загострення бойових дій, продовжуються політичні репресії. Тим часом, у парламенті постійно відбувається порушення Регламенту, а важливі законодавчі ініціативи, яких вимагає суспільство, не затверджують.

«Зрозуміло, що в такій ситуації парламенту як ніколи потрібен свіжий подих, новий суб’єкт, що дав би можливість консолідувати депутатів, яким небайдужа складна ситуація в державі. А чинний формат показує, що зараз національні інтереси в парламенті складно захищати. Тому від імені усіх депутатів-«свободівців» звертаюся до здорових сил парламенту з пропозицією об’єднати зусилля навколо боротьби за національні інтереси, боротьби з корупцією, з політичними репресіями та сформувати у Верховній Раді депутатську групу, яка, відповідно до Регламенту, матиме усі повноваження, зокрема можливість права голосу і слова для відстоювання своєї позиції. Звертаємося до усіх депутатів-патріотів із незаплямованою репутацією, яким небайдужа ситуація в державі, із закликом об’єднати зусилля, аби надалі ефективніше відстоювати інтереси українців у парламенті. Ми готові до переговорів та консультацій для створення такої депутатської групи», – заявив нардеп.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ