ВРУ
Позачергове засідання Ради пройде 9 липня

Рада коаліції вирішила у четвер, 9 липня, провести позачергове засідання Верховної Ради. Про це повідомив прес-секретар голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана Дмитро Столярчук, передає УНІАН.

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявляє, що Верховна Рада на позачерговому засіданні 9 липня розгляне законопроекти про місцеві вибори, реформування органів внутрішніх справ та щодо отримання кредиту МВФ. Про це він сказав у коментарі журналістам під час проведення засідання Ради коаліції в парламенті.

Ляшко оцінює як дуже високу ймовірність ухвалення на позачерговому засіданні нового закону про місцеві вибори. «Залишилось кілька важливих моментів, на яких наполягає «Самопоміч». Ставимо перед собою завдання узгодити ці питання, щоби закон про вибори був ухвалений», – сказав Ляшко. «Я даю 99%, що новий закон про вибори у четвер буде проголосований», – додав лідер Радикальної партії.

Крім того, додав Ляшко, його фракція, фракції «Самопоміч» та «Батьківщина» наполягають на тому, щоб також було розглянуто законопроект про скасування податку на пенсії пенсіонерам, які працюють. «На жаль, поки що цей законопроект не знаходить підтримки у колег з Блоку Порошенка і з фракції «Народного фронту», – додав депутат.

Водночас Ляшко повідомив, що Верховна Рада на позачерговому засіданні не вноситиме на переголосування закон про реструктуризацію валютних кредитів, оскільки немає спільної позиції фракцій коаліції. За словами Ляшка, три фракції коаліції – Радикальної партії, «Самопомочі» та «Батьківщини» – наполягають на тому, щоби цей закон не переголосовувати, а дві фракції – «Народний фронт» та «БПП» – вимагають переголосування.

Як відомо, 2 липня ввечері депутати ухвалили закон, який зобов’язує банки знизити курси щодо валютних кредитів для споживачів до того рівня, на якому вони були на момент підписання кредитного договору. Пізніше низка депутатів відкликали свої голоси за цей закон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ