Нардепи проголосували за реструктуризацію державного боргу України

ВРУ
Верховна Рада проголосувала за реструктуризацію держборгу України

Верховна Рада проголосувала за Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання.) За законопроект №3058 проголосувало 309 народних депутатів, передає 5 канал.

«Це перемога України, шановні друзі…Більше 300 голосів – надзвичайно відповідальне рішення. Це говорить про те, що цей парламент може робити правильні речі для України», – сказав спікер ВР Володимир Гройсман.

Зазначимо, що пакет законопроектів про реструктуризацію державного боргу складався з 4 документів, за кожен з яких народні обранці віддали понад 300 голосів. Законопроекти «Про внесення змін в Бюджетний Кодекс», «Про цінні папери та фондовий ринок», зміни до «Перехідних положень» Податкового Кодексу щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання представляла міністр фінансів Наталія Яресько.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, комітет приватних кредиторів України погодився списати Україні 20% боргу та відстрочити виплату решти боргу на чотири роки. Водночас власники українських облігацій, термін погашення яких настає вже в 2015 році, виступили за перегляд умов домовленості через їх «несправдливість».

Читайте: Чверть століття – і золотий ключик у кишені: 2040-го року добробут українців зрівняється зі швейцарським

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ