ВРУ
Верховна Рада проголосувала за реструктуризацію держборгу України

Верховна Рада проголосувала за Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання.) За законопроект №3058 проголосувало 309 народних депутатів, передає 5 канал.

«Це перемога України, шановні друзі…Більше 300 голосів – надзвичайно відповідальне рішення. Це говорить про те, що цей парламент може робити правильні речі для України», – сказав спікер ВР Володимир Гройсман.

Зазначимо, що пакет законопроектів про реструктуризацію державного боргу складався з 4 документів, за кожен з яких народні обранці віддали понад 300 голосів. Законопроекти «Про внесення змін в Бюджетний Кодекс», «Про цінні папери та фондовий ринок», зміни до «Перехідних положень» Податкового Кодексу щодо реструктуризації державного і гарантованого державою боргу та його часткового списання представляла міністр фінансів Наталія Яресько.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, комітет приватних кредиторів України погодився списати Україні 20% боргу та відстрочити виплату решти боргу на чотири роки. Водночас власники українських облігацій, термін погашення яких настає вже в 2015 році, виступили за перегляд умов домовленості через їх «несправдливість».

Читайте: Чверть століття – і золотий ключик у кишені: 2040-го року добробут українців зрівняється зі швейцарським

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ