Віктор Чумак закликав нардепів до особистого голосування
Віктор Чумак закликав нардепів до особистого голосування

У Верховній Раді пройшла акція на підтримку особистого голосування. Група депутатів 2 лютого вийшла до трибуни парламенту, у деяких на одязі було написано: «Голосуй особисто», пише Українська правда.

Народний депутат України Віктор Чумак заявив, що нерідко у ВРУ відбувається неперсональне голосування і повторюється «кнопкодавство», яке мало місце парламенті попередніх скликань.

За його словами, сьогодні «коли ми голосуємо за Конституцію, парламент знову починає порушувати Конституцію», що є недопустимим. Чумак звернувся до голови ВР Володимира Гройсмана з вимогою не залишати без уваги жодного випадку неперсонального голосування у ВР, нагадавши йому, що вступаючи на посаду, він обіцяв боротися з «кнопкодавством».

Чумак наголосив, що народні депутати мають бути відповідальними при ухваленні рішень, а «не поганими піаністами, які нажимають не ті кнопки».

У відповідь Гройсман заявив, що найближчим часом буде запропонована система, яка дозволить ефективно ухвалювати рішення. За його словами, «далі буде рішення за політичними партіями щодо підтримки чи непідтримки даної пропозиції».

Нагадаємо, викорінити кнопкодавство у парламенті спікер Гройсман обіцяв ще в березні 2015 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ