Олександр Квіташвілі
Олександр Квіташвілі

Фракція Блоку Петра Порошенка наполягатиме на відставці міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. Про це в кулуарах парламенту заявив перший заступник голови фракції Ігор Кононенко, передає Кореспондент.

«Ми пропонуємо 2 липня розглянути в Раді питання звільнення Міністра охорони здоров’я. У нас немає особливих претензій до цієї людини, але на сьогоднішній день керувати ситуацією в міністерстві вона не може», – сказав Кононенко.

Нагадаємо, у травні Верховна Рада України зареєструвала проект постанови № 2864 про звільнення Олександра Квіташвілі з посади міністра охорони здоров’я.

За словами Кононенка, Президент сьогодні також внесе подання на призначення Василя Грицака на посаду голови СБУ. За його словами, цього тижня депутати також розглянуть Закон «Про місцеві вибори»: «Я спілкувався з главою правового Комітету Русланом Князевичем, у виборчий закон внесено 300 поправок. Сьогодні Комітет розгляне ці зміни і роздасть порівняльну таблицю депутатам. Сподіваюся, що 2 липня ми проголосуємо цей важливий закон».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня поточного року, проте їх проведення на окупованих територіях Донбасу під питанням.

Інформаційний Акцент

  • Гость

    Ну что, не “работает” в Украине “грузинское чудо” ?! И работать не будет !!!