Лещенко
Топольська назвала нардепів, які підтримали розвиток української музики, «вилупками»

Відомий діджей та, за сумісництвом, подруга нардепа від БПП Сергія Лещенка Анастасія Топольська, відома своєю «щедрістю» в питаннях придбання нерухомості, вибачилася за свою бурхливу реакцію на затвердження закону про українські квоти на музику в радіоефірі.

Раніше вона назвала нардепів, які підтримали розвиток української музики, «закінченими вилупками». Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Топольська визнала, що надто швидко і гаряче відреагувала на голосування за документ, що зобов’язує в радіоефірах щогодини ставити не менше 30% треків з українським вокалом.

«Отже. Що я маю? Природно – скандал. 1+1 дзвонить з проханням про коментар, сотні українців обурені, директор KISS FM Антон Цеслік не довчив закон і вирішив завчасно попередити всіх про «зливи», а винна у всьому цьому тупа курка Топольська», – написала вона.

На її думку, написання та затвердження законів, що передбачають більшу кількість українського продукту, може призвести до того, що радіостанції будуть змушені «клепати матеріал на швидку руку». Також Топольська додала, що ухвалений Верховною Радою закон 3822, що набув чинності, недопрацьований, а альтернативний проект 3822-1, що передбачає умови для форматних радіостанцій, не ухвалили через популізм.

У своєму попередньому дописі, який викликав суспільний резонанс, діджей заявила, що, на її думку, гідного українського музичного контенту немає: «У нас стільки української якісної музики, що в форматі «КИСС ФМ» не працюють. Ось і закінчилася епоха якісної сучасної електронної музики для FM. Особливо для KISS FM І DJ FM. А якщо чесно, то дати б цим відповідальним за такі закони дебілам в Раді по дупі. Не можу повірити, що після 10 років програми мене змушують відмовитися від неї добровільно. Так, усе правильно: «змушують» і «добровільно». І я ж не одна. Я дуже розчарована і сердита. Дуже».

«Через якихось закінчених вилупків у мене тепер немає програми. Будьте ви прокляті, ідіоти нещасні. З усіма вашими сімейними цінностями і українськими квотами. Наклепають вам дешевого лайна і слухайте на здоров’я. За квотою. Ви просто не розумієте рівень і кількість гідного матеріалу», – додала вона.

До слова, серед нардепів, які проголосували за квоти, був і наречений Топольської Сергій Лещенко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ