е-декларування
Доступ до декларація відкрився ввечері 3 вересня

У сертифікованій системі електронного декларування доходів чиновників з’явилися перші декларації. Про це свідчить інформація на веб-ресурсі, передають Українські Новини.

Станом на ранок 4 вересня публіковані 43 декларації, зокрема, декларації суддів, прокурорів, слідчих, глав районних рад. Натомість частина декларацій, що вносилися в систему в серпні, у переліку відсутні.

Переглянути подані декларації можна  за адресою public.nazk.gov.ua. Доступ до них відкрився ввечері 3 вересня.

Раніше голова Національного агентства щодо запобігання корупції Наталія Корчак повідомила, що до кінця дня суботи, 3 вересня, заповнені електронні декларації з’являться на сервері реєстру.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України провела державну експертизу та видала Атестат відповідності КСЗІ для забезпечення легітимного функціонування реєстру електронного декларування з 1 вересня 2016 року.

Водночас у перший день роботи система електронного декларування доходів чиновників не дозволяла подати декларацію. До неї внесли низку змін і виправлень, які, зокрема, стосуються взаємодії системи е-декларування з бібліотеками електронних ключів. Всі подані до 15 серпня декларації необхідно подати заново.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд закликав уряд України невідкладно виправити недоліки системи електронного декларування та запустити її в повноцінному режимі. Без цього Україна не отримає черговий транш.

Читайте: ЄС оцінюватиме не формальний запуск, а реальне функціонування системи е-декларацій

БЕЗ КОМЕНТАРІВ