Широкине
Практичні рішення щодо виведення українських військових з села Широкине мали ухвалити до 3 серпня

У місті Маріуполі у п’ятницю, 14 серпня, має відбутися народне віче проти демілітаризації села Широкиного, пише УНН.

Віче запланували провести у центрі Маріуполі громадські організації. Наразі у місті триває безстрокова акція протесту «Маріуполь – це Україна!».

Волонтер Галина Одноріг розповіла, що активісти не припинять свій протест, доки окуповані території не повернуться під юрисдикцію України. Також протестувальники вимагають, щоб у Широкине повернулися добровольчі батальйони. Охорону для активістів забезпечують двоє озброєних бійців добровольчого батальйону.

Нагадаємо, у кінці липня на площі Свободи в Маріуполі розпочалась безстрокова акція «Маріуполь – це Україна!». 23 липня відбулася телефонна розмова лідерів «нормандської четвірки», під час якої йшлося й про демілітаризацію Широкиного. Зокрема, практичні рішення щодо виведення українських військових з села Широкине мали ухвалити до 3 серпня, однак сторони й досі не домовилися.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 липня командувач сектору «М» генерал-майор Ігор Федоров заявив, що ймовірне входження п’ятисоттисячного Маріуполя в 30-кілометрову буферну демілітаризовану зону не означає виведення звідти сил АТО. Наступного дня Президент Петро Порошенко наголосив, що буферна зона на лінії зіткнення не включає місто Маріуполь.

Читайте: Семенченко – про наказ залишити Маріуполь: «Біг по граблях – улюблений вид спорту керівництва України» (фото)

Інформаційний Акцент

  • Маріуполь ця влада таки продасть, все йде до того !!! Там є ЄДИНИЙ в Україні прокатний стан, що катає броню !!! Не буде його – в Україні НЕ БУДЕ БРОНЕТЕХНІКИ !!! Ні з чого буде її робити !!! Тепер друге … Вже декілька днів “іхсперти від влади” публікують результати всяких опитань, чи будуть українці виходити на протести проти діючої влади . І всі “результати кажуть” , що НІ !!! Ось так заспокоював себе і “ЗЛОЧИННИЙ РЕЖИМ ” Януковича !! Так само й ці, ну прямо як діти !!!!