Яценюк
Арсеній Яценюк

Україна – в очікуванні нового уряду. Тим часом в кулуарах продовжують ділити посади. Зокрема, «Народний фронт» Арсенія Яценюка відвоював собі шість портфелів. Про це пише пише Українська правда з посиланням на власні джерела.

За останніми домовленостями, в уряді Гройсмана Арсен Аваков і далі очолюватиме МВС, а Павло Петренко – Мін’юст. Ці два міністерства «НФ» відмовлявся віддавати за будь-яких варіантів.

Крім того, посаду в Кабміні збереже нинішній віце-прем’єр-міністр культури В’ячеслав Кириленко, який, проте, втратить статус віце-прем’єрства.

Вдалося Яценюку домовитись і про урядове майбутнє для міністра молоді і спорту Ігоря Жданова, якого «НФ» переманив у «Батьківщини».

Новою людиною від команди Яценюка, ймовірно, стане депутатка Лілія Гриневич, яка має очолити Міносвіти замість Сергія Квіта.

Відійде «НФ» і Міністерство інфраструктури, яке очолить заступник Пивоварського – Володимир Омелян. Останній поставив вимогою кадрову незалежність, невтручання та гарантію для реформ.

Чи підуть на такі вимоги депутати, стане відомо уже під час внесення списку Кабміну в Верховну Раду.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, депутати «Самопомочі», «Батьківщини» та Радикальної партії не планують підтримувати Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра.

Нагадаємо,  10 квітня прем’єр Арсеній Яценюк подав у відставку. Парламент визначатиметься з підтримкою цього рішення, а також з формуванням уряду Гройсмана у вівторок, 12 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ