Поярков пояснив, чому смерть Путіна може лише погіршити ситуацію
Поярков пояснив, чому смерть Путіна може лише погіршити ситуацію

Український художник, активіст Сергій Поярков в інтерв’ю Апострофу висловив думку, що гіпотетична смерть Путіна лише погіршить українсько-російський конфлікт.

«Путін не найбільша наша проблема. Найбільша проблема – у нас всередині. Наша держава – пострадянська, корумпована – є, звичайно, більш волелюбною, ніж Росія. Але, на жаль, багато «російські» проблеми є і у нас. І потрібно починати з цим боротися – з наших виборів, з нашої прокуратури, податкової, ментів, із наших шкіл і бізнесу», – висловив думку Поярков.

Він наголосив, що для Путіна і російської влади (й навіть для української) виявилося великим сюрпризом, що в Україні є народ, який може ухвалювати самостійні рішення: «Як би зараз не лаяли добробати, хоча їх і є за що лаяти, але, тим не менш, саме ця частина українських патріотів зупинила «російську весну». І це вразило не тільки Кремль, це вразило і Київ. У нас система не закатала під асфальт ініціативних людей».

За його словами, нині потрібно робити банальні, але необхідні речі: боротися з корупцією, наводити порядок. Художник підкреслив, що в Україні боротьба з корупцією вже давно перетворилася в «огидний бізнес».

«Я був у Верховній Раді, і говорив всім, що я з особливою повагою і трепетом ставлюся саме до тих депутатів, які за весь час так і не забруднили себе «боротьбою з корупцією». Хоча їм пропонували, але вони ні за які гроші не взялися за це. Але в Росії то немає взагалі ніякої боротьби. Росіяни схожі на наркомана в угарі. Вони щиро вірять, що встали з колін, вірять, що в усьому світі все влаштовано так само підло і безглуздо, як у них. Вони знаходяться в наркотичній ілюзії імперського чаду, вони впевнені, що живуть добре, завдяки тому, що у них майже ніхто не їздить за кордон, буквально 4% росіян», − зауважив активіст.

Крім того, він наголосив, що навіть смерть Путіна не вирішить наших проблем, оскільки більша частина росіян, враховуючи Навального, підтримують анексію Криму. Більш того, на його думку, це може навіть погіршити ситуацію, оскільки «в Росії є навіть більші імперці і мерзотники».

«Нам може врятувати тільки розпад Росії, який, безумовно, вже почався зсередини. І ми при цьому є загрозою для Росії самим фактом своєї незалежності».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ