NASA оприлюднила захоплюючий ролик про унікальні хмари на Титані
NASA оприлюднила захоплюючий ролик про унікальні хмари на Титані

Дослідники NASA, які працюють із космічним апаратом Кассіні, оприлюднили незвичайне відео про те, як рухаються метанові хмари по північній частині Титану. Про це інформує Science Alert.

«Це покадрове відео дозволить вченим спостерігати динаміку хмар, вивчити, як вони розвиваються, переміщаються по поверхні і зникають»,  − пояснив представник команди «Кассіні».

На відео, оприлюдненим NASA, можна побачити білі хмари метану, що переміщуються над поверхнею супутника зі швидкістю від 7 до 10 метрів на секунду. Цим вони дуже схожі на хмари, які ми бачимо на Землі.

Хоча ролик і триває лише близько хвилини, він змонтований із 11 годин зйомок. Більше того, кожен кадр відео знятий із інтервалом приблизно у 20 хвилин від попереднього.

Слід зазначити, що у наукових колах існує гіпотеза про те, що на Титані є життя. Не обов’язково розумне і розвинене, проте йдеться про мікроорганізми в атмосфері, життєдіяльність яких і підтримує існування метанових океанів. Відповідно, спостерігаючи за атмосферою Титану, вчені сподіваються отримати інформацію про існування мікроорганізмів на цьому небесному тілі.

Читайте: NASA приховала інформацію про існування інопланетян

БЕЗ КОМЕНТАРІВ