NASA здійснить політ на Марс, порушивши закони фізики

Учені створили двигун, що діє усупереч законам фізики
Учені створили двигун, що діє усупереч законам фізики

NASA успішно випробувало двигун, що функціонує всупереч законам фізики і теоретично здатний доставити корабель на Марс за 70 діб. Про це інформує Новое время.

Уже кілька років у світі обговорювали дивну інсталяцію під назвою EM Drive, що перетворює електроенергію в тягу за допомогою електромагнітних мікрохвильових порожнин. Результати перших експериментів було опубліковано ще 2002 року, а численні експерименти після цього також показували неймовірне – двигун створює тягу всупереч третьому закону Ньютона без будь-якого палива.

Нещодавно з’явився новий витік інформації про результати експериментів у лабораторіях американського космічного агентства NASA, що вкотре підтвердив – двигун працює, і не тільки у «земних» умовах, але і у вакуумі. Відповідно, в перспективі можливе створення космічного корабля, що живиться від сонячних батарей, які будуть забезпечувати електрикою двигун, що діє всупереч законам фізики.

Двигун EM Drive запропонував британський інженер Рождером Шоєром і його компанія Satellite Propulsion Research ще 2001 року. Науковий світ скептично поставився до цієї ідеї, посилаючись на загальноприйняті уявлення про природу вакууму, інерцію і електромагнітні хвилі. Тим не менше, Шоєр 2002 року продемонстрував експериментальний прилад, у якому виникла нехай і маленька, але все-таки реальна тяга.

У серпні цього року стало відомо про те, що наукова робота NASA про EM Drive пройшла рецензування в Американському інституті аеронавтики, а нещодавно стали відомі подробиці цих експериментів. Учені довели, що двигун і справді працює, до того ж навіть у вакуумі, а саме це було чи не основною умовою для його застосування в умовах космосу.

Читайте: NASA приховала інформацію про існування інопланетян

БЕЗ КОМЕНТАРІВ