Учені створили двигун, що діє усупереч законам фізики
Учені створили двигун, що діє усупереч законам фізики

NASA успішно випробувало двигун, що функціонує всупереч законам фізики і теоретично здатний доставити корабель на Марс за 70 діб. Про це інформує Новое время.

Уже кілька років у світі обговорювали дивну інсталяцію під назвою EM Drive, що перетворює електроенергію в тягу за допомогою електромагнітних мікрохвильових порожнин. Результати перших експериментів було опубліковано ще 2002 року, а численні експерименти після цього також показували неймовірне – двигун створює тягу всупереч третьому закону Ньютона без будь-якого палива.

Нещодавно з’явився новий витік інформації про результати експериментів у лабораторіях американського космічного агентства NASA, що вкотре підтвердив – двигун працює, і не тільки у «земних» умовах, але і у вакуумі. Відповідно, в перспективі можливе створення космічного корабля, що живиться від сонячних батарей, які будуть забезпечувати електрикою двигун, що діє всупереч законам фізики.

Двигун EM Drive запропонував британський інженер Рождером Шоєром і його компанія Satellite Propulsion Research ще 2001 року. Науковий світ скептично поставився до цієї ідеї, посилаючись на загальноприйняті уявлення про природу вакууму, інерцію і електромагнітні хвилі. Тим не менше, Шоєр 2002 року продемонстрував експериментальний прилад, у якому виникла нехай і маленька, але все-таки реальна тяга.

У серпні цього року стало відомо про те, що наукова робота NASA про EM Drive пройшла рецензування в Американському інституті аеронавтики, а нещодавно стали відомі подробиці цих експериментів. Учені довели, що двигун і справді працює, до того ж навіть у вакуумі, а саме це було чи не основною умовою для його застосування в умовах космосу.

Читайте: NASA приховала інформацію про існування інопланетян

БЕЗ КОМЕНТАРІВ