Насалик теревенив з бойовиками в кафе щодо вугілля
Насалик теревенив з бойовиками щодо вугілля

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик їздив на окупований Донбас для того, щоби домовитися із сепаратистами про поставки вугілля. Відео на своїй сторінці в Facebook опублікував блогер і активіст Максим Іванищев.

У неформальній обстановці за філіжанкою кави високопосадовець поспілкувався з одним з ватажків бойовиків «ДНР» на прізвисько «Ташкент».  Про дату і місце даної зустрічі наразі момент нічого невідомо.

На відео видно, як міністр обговорює вугільні схеми з терористами та сміється. Ватажок бойовиків навіть розповідає Насалику, де вигідно тримати українські війська.

На запитання Насалика, чи є можливість поставити з Донецька вугілля на територію іншої частини України, терорист відповів, що перешкод немає.

«Поки у терористів будуть гроші – вони воюватимуть нескінченно. Кожен вагон вугілля, куплений у них цією міністерською твариною, який він тепер ще й перепродує за кордон, – це міни та снаряди, щодня вбивають наших пацанів. Це зрада державою своїх солдатів», – додав Іванищев.

Нагадаємо, що в період з березня по липень поточного року вантажоперевезення з непідконтрольної території було заблоковано. Вони поновилися лише 30 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ