Насалик 2
Насалик розповів, що відвідував Донбас в лютому 2015 року, коли він ще був депутатом Верховної Ради

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик визнав, що їздив до самопроголошеної «ДНР» у  лютому 2015 року. Водночас, він спростував інформацію про те, що домовлявся з бойовиками про поставки вугілля. Про це він заявив в ефірі каналу NewsOne.

«Ці події відбувалися в лютому 2015 року, коли я був депутатом Верховної Ради, а я став депутатом, будучи міським головою міста Калуш (Івано-Франківська область). Це період закінчення Дебальцевскої операції та подій, коли рухнула вежа в аеропорту», – заявив Насалик.

За його словами, йому зателефонувала мати взятого у полон військового Станіслава Стовбана, який мешкав у місті Калуш та попросила про допомогу: «Тоді було ухвалено рішення, що я поїду сам. Визріла ідея поїхати як журналісти, щоби вивчати соціально-економічну ситуацію».

За словами міністра, метою зустрічі з самопроголошеним міністром «ДНР» була спроба домогтися відзняти полонених. «Він погодився і ми змогли побачити полонених, повідомили батькам, що вони поранені, але живі та повідомили нашим службам, де вони знаходяться».

За його словами, він не домовлявся щодо вугілля, оскільки ще не був міністром.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, блогер і активіст Максим Іванищев опублікував відео, на якому міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик нібито домовляється із сепаратистами про поставки вугілля.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ