Настя Рудніцька
Настя Рудніцька

«Біда не приходить одна». Для тих, хто ще не чув новини – виконувачем обов’язків очільника «Укравтодору» став колишній міністр транспорту і водного господарства Польщі Славомір Новак.

Усе б нічого – читаєш новини й тішишся, бо ж нам є чого повчитися у Польщі і щодо справжніх реформ, і щодо латання доріг. Думаєш: «О, може, хоч цей нам нормальні дороги зробить?». Але, як завжди, є одне «але»…

Чомусь не всі ЗМІ про це згадують, але пана Новака у Польщі, даруйте, «турнули» 2013 року з посади міністра за (хто б міг подумати!) годинник швейцарської фірми Ulysse Nardin вартістю 5,5 тис. доларів, який він не вніс до декларації.

Якесь дежавю, чи не так? Щоправда, це в Польщі виганяють за годинник вартістю якихось «нещасних» 5,5 тис. доларів, а в українському парламенті сидить кілька сотень народних обранців, які й не збираються подавати електронну декларацію.

Отож, питання – невже нам мало своїх «любителів швейцарських годинників»? Таке враження, ніби «Укравтодор» − це балувана Галя, якій обов’язково подавай лише «заморського» жениха, нехай навіть і з поганенькою репутацією, і «трохи гулящого». Його навіть вигнала колишня жінка, така собі пристойна полька, але нам − згодиться!Принаймні гірше наші дороги вже не стануть – бо гірше вже нікуди.

Настя Рудніцька

БЕЗ КОМЕНТАРІВ