Військові навчання Saber Strike 2015 стартують у понеділок у трьох балтійських країнах та Польщі
Військові навчання Saber Strike 2015 стартують у понеділок у трьох балтійських країнах та Польщі

Військові навчання Saber Strike 2015 стартують у понеділок у трьох балтійських країнах та Польщі, в них буде задіяно близько 6 тис. військових з 13 країн-членів НАТО та країн-партнерів Альянсу. Триватимуть Saber Strike 2015 на території всіх країн, які беруть участь, – з 1 по 26 червня, передає Інтерфакс-Україна.

Метою цих міжнародних навчань, організованих силами США у Європі, є розвиток і вдосконалення співпраці союзників у плануванні та проведенні військових операцій, підвищення професіоналізму військових і відпрацювання навичок дій країни, яка приймає. Навчання проводяться також для вдосконалення співпраці оборонних, цивільних державних і муніципальних органів в наданні підтримки країни, яка приймає, під час проведення операцій на своїй території.

У збройних силах Литви повідомили, що в навчаннях на території країни в цілому братимуть участь понад 3 тисячі литовських військових, а також військових з країн-членів НАТО та країн-партнерів блоку. Це найбільші сили союзників за період після вступу Литви до НАТО. Навчання в Литві відбуватимуться 1-19 червня, вони складатимуться з двох частин: польових навчань і навчань командних пунктів бригадних штабів – з використанням комп’ютерних тренажерів.

Saber Strike 2015 – це об’єднані навчання сухопутних і повітряних сил, у яких візьмуть участь військові підрозділи Латвії, Литви, Естонії, Польщі, США, Великобританії, Фінляндії, Данії, Німеччини, Франції, Італії, Португалії, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Норвегії та Канади.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 травня РФ привела в повну бойову готовність авіацію й війська ППО Центрального військового округу, а також частини авіаційних з`єднань і військових частин командування дальньої авіації Західного і Південного військових округів, що межують з Україною.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ