Головко
«Свободівець»: «Захищати ділову репутацію, коли її фактично немає, просто неможливо»

Тернопільський міськрайонний суд відхилив ініційований главою Національного банку України Валерією Гонтарєвою позов до народного депутата України від партії «Свобода» Михайла Головка про захист ділової репутації НБУ. Про це повідомляє прес-служба партії.

Судовий позов проти Головка був ініційований очільницею НБУ Валєрією Гонтарєвою через нібито неправдиву інформацію, яку він озвучив, про умисне знищення НБУ банку «Хрещатик»: «Банк був одним із тих, де була державна частка, а 25% його належали Київській міській раді. Він був повністю самодостатній, і тільки після вказівок нинішньої очільниці НБУ, коли з нього почали виводити капітал, ситуація змінилася».

«Свободівець» вважає рішення суду цілком логічним: «Захищати ділову репутацію, коли її фактично немає, просто неможливо».

golovko«Кожному вже зрозуміло, що Нацбанк під керівництвом Гонтарєвої провадить відверту антиукраїнську політику в царині фінансів. Згадаймо, що очільниця цієї держструктури навіть не намагалася стримати штучне зростання курсу долара та євро відносно гривні. Ба більше, у Нацбанку пішли ще далі – стали закривати неугодні банківські структури, які можуть скласти конкуренцію близьким до Президента банківським колам. У той же час, фінансову допомогу отримували банки, кінцевими бенефіціарами яких є російські олігархи», – підкреслив Головко.

Нардеп також нагадав, що за час керування Гонтарєвою Нацбанком знищено понад 80 українських банків, а присутність російських структур у фінансовому секторі України зросла з 10% до 40%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ