У Києві пройшов перший забіг в Україні, в якому військові взяли організовану участь
У Києві пройшов перший забіг в Україні, в якому військові взяли організовану участь

Цими вихідними у столиці відбувся багатотисячний «Пробіг під каштанами». Він став 24-м за ліком і наймасовішим за кількістю бігунів. Уперше у заході взяли організовану участь військові, повідомив власний кореспондент видання Інформаційний Акцент.

Колона бійців новоствореної бригади швидкого реагування Національної гвардії України взяла участь у основному 5-кілометровому благодійному забігу. Вояки були одягнуті в однакову уніформу – футболки та шорти з емблемою бригади.

Колона складалася з 6 шеренг, попереду якої двоє бійців тримали державний прапор. Поруч із рядовими у марш-кидку взяло участь й управління бригади.

Чисельні вболівальники, що були присутні на події, зустріли участь гвардійців оплесками та схвальними вигуками. Варто зазначити, що це – перший забіг в Україні, в якому військові беруть організовану участь.

Пробіг мав за мету привернення уваги до проблеми вроджених вад серця та збір коштів для допомоги Науково-практичному медичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Благодійний внесок за участь у цьогорічному пробігу становив 100 грн. Організатори сподіваються, що наступного року учасників буде ще більше.

Довідка: Бригада швидкого реагування НГУ заснована рік тому. Це найсучасніший військовий підрозділ України. Він працює за стандартами НАТО, залучаючи інструкторів із країн передової військової практики. Бригада має винятково військове спрямування і, на відміну від більшості частин НГУ, не передбачає можливості застосування вояків у якості конвоїрів чи патрульних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ