harebin
Наразі Олександр Харебін є заступником Зураба Аласанії

Новим гендиректором Національної телекомпанії України після відставки Зураба Аласанії може стати його заступник Олександр Харебін. Про це пише Телекритика з посиланням на власне джерело.

Цю інформацію частково підтвердив нардеп від БПП Григорій Шверк. За його словами, Харебін дійсно прагне зайняти крісло гендиректора. Його кандидатура – одна з найбільш вірогідних.

Посаду першого заступника гендиректора НТКУ Харебін зайняв в лютому 2015 року. До цього, згідно з опублікованою на сайті телеканалу «UA: Перший» біографією, він «брав активну участь в суспільно-політичних процесах держави як політичний консультант і експерт».

Водночас телеканал замовчує про останню відому посаду Харебіна – в листопаді 2013 року після того як Сергій Курченко купив «Український медіа-холдинг» Харебін став членом наглядової ради і операційним директором компанії. Коли саме він залишив цю посаду, невідомо.

До приходу в «Український медіа холдинг» Харебін близько 6 років пропрацював в медіахолдингу Сергія Тарути «Медіа Інвест Груп», очолюючи спочатку журнал «Експерт Україна», а потім і все видавництво.

Сам Харебін поки не коментував цю інформацію.

Нагадаємо, генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія написав заяву на звільнення за власним бажанням з посади голови НТКУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ