Червоно-чорне знамено
Червоно-чорне знамено

Президія проводу Організації українських націоналістів та провід Української військової організації закликали українців підтримати у другому турі міських голів Львова, Івано-Франківська та Хмельницького кандидатів від партії «Свобода» – Руслана Кошулинського, Руслана Марцінківа та Олександра Симчишина відповідно. Про це йдеться у зверненні до українців на офіційному сайті ОУН.

У повідомлені зазначено, що цьогорічні вибори до органів місцевого самоврядування переросли у подію національного значення, а їх результати мають великий вплив на подальшу долю України.

«Для всіх стало очевидним наскільки важливо не допусти реваншу контрреволюції і продовжити реалізацію ідеалів Революції Гідності. У цьому зв’язку Організація Українських Націоналістів і Українська Військова Організація (УВО) закликають підтримувати на посаду міських голів перевірених, досвідчених, а головне патріотично налаштованих кандидатів», – йдеться у зверненні.

Зокрема ОУН та УВО закликають українців на виборах мера Львова підтримати Руслана Кошулинського, в Івано-Франківську – Руслана Марцинківа, у Хмельницькому – Олександра Симчишина: «Підтримуємо цих кандидатів передусім тому, що усі вони – українські націоналісти, належать до Всеукраїнського об’єднання «Свобода». ОУН і УВО послідовно відстоюють принцип єдності українського націоналістичного руху. Ми переконані, що усі, хто вважає себе патріотом і націоналістом мають проголосувати за єдність нації і націоналістів, перемогу ідеї державності української нації і національного народовладдя».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ