блокада
Блокаду російських фур відсьогодні відновлено

Починаючи з 26 лютого активісти націоналістичної партії «Свобода» відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України. Як повідомляє прес-служба партії, причиною є «зрадницька, капітулянтська позиція уряду Яценюка та міністра транспорту Пивоварського».

У заяві, поширеній політсилою з цього приводу, зазначено, що «Свобода» вимагає від уряду Яценюка невідкладно заборонити транзит російських фур українською територією та скасувати рішення про відновлення з 25 лютого російського транзиту.

«Поки Росія продовжує агресію проти України, вбиває українських військових та переслідує мирних громадян, влада дозволяє агресору заробляти на українській економіці. Такими своїми діями центральна влада вкотре демонструє пріоритет бізнесу над національними інтересами України.

Окремо наголошуємо, що пропозиція міністра інфраструктури Пивоварського до керманича МВС Авакова забезпечити супровід Нацгвардії та інших структур МВС для безперешкодного проходження російських фур нашою територією є абсолютно неприйнятною. Ця пропозиція наочно демонструє маріонетковий характер нинішнього уряду, який заради гарантування бізнес-інтересів своїх покровителів ладний поставити Україну в принизливе становище.

Ми вимагаємо від української влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україні, не застосовувати практику подвійних стандартів щодо агресора і повністю зупинити транзит російського вантажного транспорту територією України. Закликаємо патріотів України, громадські організації та усіх небайдужих долучитися до акції з блокування російських фур», – зазначено в заяві партії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ