Свобода
Депутати викликали поліцію до «Росспівробітництва»

Активісти партії «Свобода» напередодні запобігли презентації книжки академіка-українофоба Петра Толочка «Откуда есть пошла русская земля», що проходила у київському представництві російського агентства «Росспівробітництво», що активно займається просуванням ідей «русcкава міра», передає прес-служба партії.

Депутати Київської міської ради від «Свободи» наголосили на неприпустимості подібних зборищ, які гуртують українофобів та кремлівську агентуру з метою відкритої пропаганди кремлівського погляду на історію та сучасність.

У зв’язку з можливою загрозою державній безпеці депутати викликали поліцію та домоглися фіксації дій українофобів.

Зазначається, що у книзі фальсифікується історія на догоду сталінській концепції «дрєвнєрусской народнасті» та заперечується український характер княжої Руси.

Член комітету Київської «Свободи» Олександр Солонько наголосив, що «Россотруднічєство» розпалює міжнаціональну ворожнечу та виправдовує убивства українців.

Також він розповів, що працівники установи відкрито заявляють, що здійснюють свою діяльність в інтересах Російської Федерації, президент якої є винним у військових злочинах.

«Ми неодноразово наголошували на необхідності розірвати будь-які партнерські відносини з Кремлем. Антиукраїнська діяльність із посиланням на міждержавні договори тільки підтверджує таку необхідність», – заявив Солонько.

Як зазначили націоналісти, поява Толочка в російському осередку «русскава міра» в центрі Києва дуже скидається на звітування перед московськими замовниками про виконану інформаційну диверсію.

Читайте: Мародери від влади затягують зашморг на шиї українців – Тягнибок

БЕЗ КОМЕНТАРІВ