osuhovs-ky-j
За словами Осуховського, «свободівці» зареєстрували законопроєкт «Про цивільну зброю і боєприпаси»

Ухвалення закону про легалізацію цивільної зброї забезпечить право громадян на самозахист та сприятиме зниженню рівня злочинності в державі. Таку думку висловив народний депутат України від ВО «Свобода», член антикорупційного комітету Верховної Ради Олег Осуховський, передає прес-служба партії.

«В Україні зростає злочинність, погіршується криміногенна ситуація. Один зі шляхів до особистої безпеки та попередження злочинів – легалізація зброї. Ми переконані, що людина має право на самозахист. Саме тому депутати-«свободівці» зареєстрували законопроєкт «Про цивільну зброю і боєприпаси», який закликаємо підтримати», – наголосив депутат.

За його словами, досвід інших країн свідчить, що легалізація цивільної зброї сприяє зниженню рівня злочинності.

«Досвід Балтійських країн, Грузії та Молдови свідчить, що за рік після надання права громадянам на цивільну вогнепальну зброю на 50-70% знижується вулична злочинність. У США, Швейцарії та Фінляндії на 100 осіб припадає від 45 до 88 одиниць цивільної вогнепальної зброї. В Україні цей показник становить 5 одиниць. Водночас, у нашій країні в нелегальному обігу перебуває понад три мільйони одиниць вогнепальної зброї», – зазначив Осуховський.

Читайте: МВС нагороджувало нардепів автоматами та колекційними пістолетами

БЕЗ КОМЕНТАРІВ